KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 14072074

nr 1407 2074

Ulla-Britt Hede

(f. 1946), Sverige

Blandteknik/collage, Signerad, daterad -00, ca 72x70 cm, oramad

Ulla-Britt Hede, svensk målare född i Stockholm 1946.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 juli 2021
kl 20:57:48

5/7 14:41:59 1      Vinnande bud

Ulla-Britt Hede

Läs mer om Ulla-Britt Hede